Aktuality

Seminár Otcovo srdce už po druhý krát v našej farnosti

V dňoch 21.- 26. apríla 2022 sa pre našu farnosť opäť uskutoční seminár Otcovo srdce. Pozývame naň najmä tých z vás, ktorí ste v konkrétnej službe pre našu farnosť, alebo vnímate, že vás do nej Boh volá. Seminár je zameraný na otcovstvo a synovstvo, ...

Vianočné prianie

Radostné kráčanie vo svetle Ježišovej tváre počas Vianoc aj v celom budúcom roku prajú dobrovoľníci z Centra pre Rodinu – Pezinok.

Zbierka trvanlivých potravín v TESCO PEZINOK

V spolupráci s obchodným reťazcom TESCO sa uskutoční zbierka trvanlivých potravín a drogérie, ktorá sa bude konať v termíne 16.-18.12.2021 v hypermarkete TESCO Pezinok. Ak máte možnosť, prosíme o príspevok v podobe menšieho či väčšieho nákupu, ktorý jednoducho vložíte do ...

Alfa kurz pokračuje – podporiť ho môžete aj vy

Od 3.10. prebieha v našej farnosti Pezinok Alfa kurz, ktorý zážitkovým a dynamickým spôsobom pomáha účastníkom prehĺbiť vzťah k Bohu a sprevádza ich otázkami viery. Súčasný kurz končí 12.decembra. Počet účastníkov (52) prevýšil všetky očakávania a pozitívne ohlasy len potvrdzujú, že ...

Mikulášska zbierka trvanlivých potravín a drogérie

Pri príležitosti sviatku sv. Mikuláša organizujeme zbierku trvanlivých potravín a drogérie pre sociálne znevýhodnené rodiny a jednotlivcov. kedy: sobota 4.12.2021 v čase 8,00 – 13,00 hod. kde: Sklad pomoci (areál pri Farskom kostole) čo môžem priniesť: trvanlivé mlieko, cukor, múka, ...

Sviečka za nenarodené deti

Centrum pre rodinu – Pezinok sa aj tento rok zapája do celoslovenskej aktivity – Sviečka za nenarodené deti www.sviecka.forumzivota.sk. Zapálením sviečky si pripomíname všetky počaté deti, ktoré sa nemohli narodiť. Pozývame aj Vás k zapáleniu sviečky na cintoríne, pri pamätníkoch ...

Eucharistická adorácia

V sobotu Vás pozývame do Farského kostola aj na stretnutie s Ježišom v Eucharistii. Sviatosť Oltárna bude vystavená od 19:00 do 24:00. „Nad všetkým zlom sveta môže zvíťaziť jedine nesmierne veľká sila plynúca z adorácie Najsvätejšej sviatosti“.           ...

Kurz ALFA

Od nedele 3.10. bude v našej farnosti prebiehať evanjelizačný kurz Alfa určený pre mladých zo stretiek. Alfu bude viesť 11-členný Alfa-tím z Pezinka. Kurz záživným a príjemným dynamickým spôsobom pomáha prehĺbiť vzťah k Bohu a sprevádza mladých cez dôležité otázky viery.  10-týždňový ...

Materské centrum znovu otvorené

Pri postupom uvoľňovaní otvárame po dlllhej dobe aj my naše materské centrum. Pondelok – piatok: 9,00 – 12,00 hod. Ak si chcete rezervovať popoludní materské centrum pre seba a svoje kamošky, ozvite sa na 0904 608 420.

Rok rodiny Amoris Laetitia 2021-2022

Dávame Vám do pozornosti už prebiehajúci Rok rodiny Amoris laetitia, ktorý sa koná koná pri príležitosti 5. výročia vydania posynodálnej apoštolskej exhortácie o láske v rodine Amoris laetitia – Radosť lásky. Začal sa pri príležitosti slávnosti sv. Jozefa 19. marca 2021.  Rok ...

Všetky aktuality