Seminár Otcovo srdce – svedectvá

Vďaka semináru som naplno pochopila a prijala, že som dcérou mocného Kráľa. To mi vzalo všetky pochybnosti a strach z ľudí, zo situácií a ťažkosti, ktorým denne čelím. Som pod Jeho neustálou ochranou a nielen to. Nech už vyparatím čokoľvek, môžem slobodne a bez obáv vojsť do Jeho komnaty a skočiť Mu na kolená. Jediné, čo mi hrozí, je odpustenie a najsladší bozk od milujúceho Ocka.

Katka

Seminár mi pomohol reálne nadobudnúť či prehĺbiť vzťah s Bohom Otcom. Odteraz je to môj Ocko.

Rado

Vďaka semináru Otcovo srdce som spoznala ako blízky a láskavý je Boh. Trpela som nízkym sebavedomím a pocitom, že nie som nikým milovaná, kvôli čomu som často upadala do stavov podobných depresii. Prispela k tomu šikana v škole a náročný vzťah s otcom. Často sa mi dostávali od neho vulgárne nadávky, výsmech a v náročných situáciách som sa cítila úplne opovrhnutá a sama. Na fotky z detstva som sa nemohla pozrieť, nakoľko sa pri nich odhalila moja hlboká bolesť a zúfalstvo z toho, že som sa narodila.
Vďaka Otcovmu srdcu som však spoznala toho, ktorý ma miloval odvekou láskou. Falošný obraz prísneho, karhajúceho Boha sa rozplynul a do môjho života prišla láska a hlboká radosť. Spoznala som, že som milované Božie dieťa, ktoré Boh neodsudzuje, ale naopak, chce mu veľmi nežne pomôcť žiť život radostný, plný lásky a nádeje, tak ako to On zamýšľal. Vďaka Nemu som zo seba dostala von všetku bolesť, ktorú som hlboko ukrývala. Hoci sa mi to zdalo nemožné dokázala som sa pozrieť na svojho otca iným pohľadom a úplne mu odpustiť. Mám ho odvtedy úprimne rada a snažím sa ho nanovo spoznávať. Nemenila by som ho za iného.

Mária

Na OS som obnovil svoj vzťah so svätou Trojicou. S Ježišom aj s Duchom Svätým som doteraz zažíval v živote mnoho prekvapení. Stále mi však podvedome niečo chýbalo – blízkosť milujúceho nebeského Otca, ktorý mi nič nevyčíta a prvý beží ku mne, aby ma objal a uistil, že s Ním sa môžem cítiť bezpečne na svojej „hrboľatej“ ceste životom.

Jozef

Otcovo srdce mi umožnilo stíšiť sa na pár dní od každodenných povinností, zastaviť sa, nadýchnuť sa radosťou, vďačnosťou, zažiť Otcovo objatie, prijatie, priľnutie k Jeho skrz modlitbu. Pomohlo mi pootvoriť dvere do 13tej komnaty za pomoci modlitbovému tímu, preskúmať zranenú časť srdca, dotknúť sa pod láskavým pohľadom Otca bolestivých rán a poprosiť o ich uzdravenie. Postavila som sa viac do Vďaky, Chvály a Úžasu nad tým, ako mňa vidí Otec. Nemusím si už všetko vydrieť vlastnými silami, lebo On, mi moju cestu už vyzametal ako Prvý. Ponúka mi denne svoju ruku, aby sme cestu životom prechádzali spolu v Dôvere, že nech v čomkoľvek stojím, On o mne vie a stojí pri mne.
Otec je veľmi Láskavý, Milosrdný a vidí v nás oveľa viac Dobra a Krásy, ako my sami. Otcovo srdce mi dalo Radosť do srdca, väčší Pokoj, uistenie o mojej hodnote, dôležitosti v Otcovom pláne a poznanie, že na nič tu nie som a nebudem sama.

Ľubica

Seminár Otcovo srdce bol pre nás veľkým prínosom a určite ho odporúčame aj iným. Ja pôjdem naň minimálne ešte raz, alebo koľko bude treba. Je neskutočné, koľko nespracovaných a nevyriešených vecí si v sebe nosíme.  Naše rodinné žitie viery bolo a možno aj sčasti je viac tradičné. Ale vďaka vašim spoločenstvám a Duchu, ktorý máme vo vašich stretnutiach, nám ukázalo, že to ide aj inak. Robíte dobre dielo.

Monika s manželom

ĎAKUJEME ZA PODPORU A SPOLUPRÁCU

ochrana osobných údajov