Farský víkend – 29.9.-2.10.2022 – sa už blíži!

Mata plagat_A3
29.09.2022 - 02.10.2022
19:00 - 20:30
Farnosť Pezinok
Vložiť do kalendára
  • Láka vás bližšie spoznať rodinky či jednotlivcov z našej farnosti?

 

  • Premýšľali ste nad tým, že by ste sa radi pridali do niektorého spoločenstva?

 

  • Chceli by ste sa naučiť a zažiť niečo nové?

 

 

Veríme, že väčšina z vás má skúsenosť, že naša farnosť je úžasným Otcovským domom, kde to žije mnohými spoločenstvami, tímami, hnutiami a zaujímavými aktivitami pre všetky vekové kategórie.

Avšak iste sú medzi vami aj tí, ktorí by radi niekam patrili a ešte nedostali príležitosť, aj tými, ktorí by radi využili svoj talent či zručnosť, no nevedia, aké majú možnosti, či  koho z farnosti osloviť. Iní čakajú len na vhodný čas vstúpiť do nejakého spoločenstva, hnutia, speváckeho zboru, alebo stretka.

Blížiaci sa Farský víkend (ktorý začína už vo štvrtok večer) je skvelou príležitosťou ako spoznať mnohých ľudí i jednotlivé stretká a kurzy bližšie. 

Príďte zažiť a spoznať ako fungujú a prebiehajú rôzne kurzy a spoločenstvá – vďaka našim „ukážkovým hodinám“ ich budete môcť vyskúšať na vlastnej koži. Keďže je však kapacita obmedzená, na jednotlivé večery a workshopy je potrebné sa prihlásiť: https://pezinok.fara.sk/vikend/

 

Tešíme sa, že budeme spolu ako jedna rodina v duchu synody, aby sme sa stali ešte otvorenejšou a štedrejšou farnosťou – domom prijatia.

 

Bližšie informácie a program nájdete na farskej stránke www.pezinok.fara.sk alebo na priloženom plagáte. Tešíme sa na vás  🙂

ĎAKUJEME ZA PODPORU A SPOLUPRÁCU

ochrana osobných údajov