DNES SA DOMA NEVARÍ

06.09.2020
11:00 - 13:00
Pastoračné priestory kláštora kapucínov - Poverello
Vložiť do kalendára

6.Septembra 2020 sa po sv. omši  u Kapucínov (so začiatkom o 10:00) opäť uskutoční stretnutie rodín, mladších, starších, osamelých z Pezinka i blízkeho okolia s názvom DNES SA DOMA NEVARÍ

Kde?

Stretávame sa v pastoračných priestoroch kláštora kapucínov s názvom Poverello. Je to na 1.poschodí (dá sa použiť aj výťah). 

Ako sa dostanem do Poverella?

Z ulice sa k nám dostanete cez hnedú drevenú bránu po ľavej strane, ak idete priamo zo sv. omše, tak cez bočnú chodbu vľavo.

Čo ma tam čaká?

Vo veľkej miestnosti vás bude čakať nielen stôl s dobrotami ale aj množstvo okolostojacich milých ľudí, s ktorými sa môžete „len tak“ porozprávať a nadviazať nové priateľstvá, alebo sa aj čo-to dozvedieť  o aktivitách nášho farského spoločenstva.

Táto udalosť nemá vymedzený program, ide o neformálne stretnutie a je určené pre všetkých, radi spoznáme nové tváre (príďte a pozvite aj priateľov, ktorí u nás ešte nikdy neboli)

Mám niečo priniesť?

Ak môžte, poteší drobnosť na stôl ako ovocie, sladké, slané, ktorou prispejete k spoločnému stolu, no nemajte rozpaky prísť aj v prípade, že sa vám nič priniesť nepodarí. 

Čo si však určite nezabudnite je dobrá nálada a chuť na príjemný rozhovor. Tešíme sa na každého! 🙂

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU A SPOLUPRÁCU

ochrana osobných údajov